Reklama | Kontakt |
|

Butorowy Wierch

ul. Nędzy Kubińca 51, Kościelisko, przedmieścia [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Na 13 miejscu wśród 25
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Zakopanem dla 6036 osób.
Cennik:
od 60zł za osobę

Opis:
Apartament Butorowy Wierch to specyficzne miejsce. Duży obiekt w nowoczesnym stylu, jednak nawiązujący do Zakopiańskiego klimatu. Wyobraź sobie sytuację, w której wstajesz rano, piękna słoneczna pogoda, wychodzisz na balkon, a przed Tobą przepiękny widok na panoramę Tatr. To właśnie obraz poranka w Butorowym Wierchu. W cenę wynajmu wliczona jest SAUNA w obiekcie.

Pokoje:
W budynku znajduje się kilkadziesiąt, niezależnych apartamentów, dzięki czemu możesz znaleźć specjalne miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich. Od nowoczesnych wnętrz, po stylowe drewniane wykończenie, wszystkie wyposażone w aneksy kuchenne i osobne łazienki, by zapewnić Ci jak najwięcej komfortu. Nad całym obiektem czuwa obsługa, znajdująca się na dole budynku w recepcji.

Projektanci Apartamentowca, pamiętali o każdym detalu wypoczynku. Dlatego też, gdy masz ochotę się zrelaksować i odprężyć do Twojej dyspozycji, oddajemy saunę i jacuzzi. Gdy masz ochotę trochę poćwiczyć, zapraszamy Cie na fitness.

Atrakcje w pobliżu:
Apartmentowiec BUTOROWY WIERCH położony jest w prestiżowym miejscu, na południowym zboczu Gubałówki.Bliskie sąsiedztwo Polany Szymoszkowej pozwala na korzystanie z najnowoczesniejszej bazy narciarskiej, kąpieliska geotermalnego, karczm i wielu innych atrakcji.Od regionalnej karczmy góralskiej dzieli Cie 80 metrów…Vis a Vis apartamentowca znajdziesz wyciag dla poczatkujacych narciarzy Salamandra...Kilkunastominutowy spacer pozwoli Ci skorzystać ze sztucznego zalewu przy Hotelu Kasprowy.Taką samą ilość czasu poświęcisz na dotarcie do stacji Butorowy Wierch.Od Twojego apartamentu do tętniących życiem Krupówek wiedzie malownicza górska droga,dojedziesz tam busem w 3 minuty.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty apartamentów w Zakopanem i okolicach ›

Polecamy

Polecamy apartamenty
 
English version Butorowy Wierch in english