Reklama | Kontakt |
|
Szukana fraza:
Lokalizacja:
centrum
blisko centrum
poza miastem
Rodzaj:
Restauracja Pub
Kawiarnia Jazz Klub
Klub Dyskoteka
Rozrywka Sklep
Sport Edukacja
Muzeum Zabytek
Polecamy
Samanta
Kawiarnia, centrum
Morskie Oko
Restauracja, centrum
Aqua SPA
Rozrywka, centrum
Staro Izba
Restauracja, centrum
Papparazzi
Kawiarnia, centrum
Gazdowo Kuznia
Restauracja, centrum
VA VA VOOM
Klub, centrum
Amstrong
Klub, centrum
Winoteka Pod Berlami
Kawiarnia, centrum
TROLLANDIA high rope
Rozrywka, blisko centrum


Katalog Obiektów Rozrywkowych
Gdansk Entertainment DirectoryZakopane to miasto licznych restauracji, barów, pubów oraz klubów muzycznych, ktorych nie sposób zliczyć. Możecie trafić zarówno do restauracji serwujących potrawy z nieomal każdego zakątka świata, jak również klimatyczne i stylowe kluby, w których można przetańczyć całą noc.

Możesz również sprawdzić jaką ofertę mają inne polskie miasta Wroclaw, Warsaw, Gdansk, Torun, Poznan, Lodz oraz Krakow!

Prowadzisz restauracje, pub, lub inny obiekt rozrywkowy w Zakopanem?
Dodaj
za darmo swój wpis do naszego katalogu.
Wasze opinie
Samanta  
ocenia Kalamazoo (Warszawa), 2010-06-14
Jednak, żeby zachować w jakiś sposób fason dobrej gastronomii, dobry lokal nie powinien się chwalić albo ośmieszać orientacją polityczną, wylepiając lokal plakatami. Okazało się, że właściciel jest kolegą D. Tuska i dlatego oblepił lokal jego kumplem - Komorowskim. Aż mną wstrząsnęło bo akurat nie cierpię PO i ich pokrętnej polityki. Sumiasty wąs i czerwone policzki Komorowskiego odebrał mi apetyt i zrezygnowaliśmy z odwiedzenia kawiarni. Zapewne długo nie odwiedzimy kawiarni, na pewno do końca dyktatury PO i ich kolegów.
Siuchajsko  
ocenia Tomasz (Chrzanów), 2009-08-05
Właśnie zorganizowaliśmy tam wesele. Zamówiliśmy również noclegi dla gości. Przy uzgadnianiu szczegółów właściciel miły i otwarty na propozycje.Sama restauracja i baza noclegowa bez zarzutu, również miła obsługa (barmani i kelnerzy). Niestety następnego dnia właściciel nie osiągalny, przez kelnera przysłał rachunek i kazał do godz. 11.00 opuścić pokoje.
U Wnuka  
ocenia Marlena (Wielkopolska), 2009-08-03
Szczerze mogę polecić wszystkim, którzy wybierają sie do Zakopanego na wakację to miejsce:) Jest tu naprawdę wspaniała atmosfera, jedzenie przepyszne, a z tego co poznani w tym miejscu nowi znajomi mogę polecić przysmak, który jest naprawdę niezły. "Siekierka" to napój jedyny w swoim rodzaju, gdyby nie fakt, że wybrałam się tam sama z cała pewnością wypiłabym go. No a jeżeli ktoś spróbuje to przemili kelnerzy potrafią nawet odprowadić do pokoju;) tak więc jeszcze raz zapraszam jest tu nieziemsko:)

Polecamy

Polecamy apartamenty