Zarezerwuj weekend z nami to Ci pozwoli uniknąć niemiłych niespodzianek i zatłoczonych miejsc. Pokażemy prawdziwą atmosferę Zakopanego za dnia, jak i nocne życie miasta z tysiącem pubów, klubów i restauracji.

Nasze partner jest niezależną lokalną firmą, licencjonowanym tour operatorem i organizatorem aktywności sportowych oraz wycieczek turystycznych. Widnieje w rejestrze turystycznym pod numerem 05528. Od 1997 organizuje imprezy w Polsce posiadając duże doświadczenie w tej dziedzinie. 

Wystarczy, że poświęcisz nam pięć minut wypełniając poniższy formularz a my w przeciągu max 24 godzin wyślemy ofertę spełniającą podane w formularzu wymagania.
Wycieczki
Auschwitz - Birkenau
AUSCHWITZ - BIRKENAU

KL Auschwitz - niemiecki zespół obozów koncentracyjnych i obozów zaglady na terenie Oswiecimia i pobliskich miejscowosci istniejacy w latach 1940-1945. Symbol calego systemu koncentracyjnego i machiny zaglady. Nazwy Auschwitz i Birkenau sa zniemczonymi przez hitlerowskich okupantów nazw Oświęcim i Brzezinka. Wstęp na teren miejsca pamięci Auschwitz-Birkenau jest bezpłatny. Dla osób indywidualnych istnieje także możliwość organizowania grupowego zwiedzania z przewodnikiem.

Oferta obejmuje:
- transfer na trasie Zakopane - Oświęcim - Zakopane
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej
- opcjonalnie wynajęcie przewodnika obozu w Auschwitz

Zamknij
Morskie Oko
MORSKIE OKO

Wycieczka daje możliwość zwiedzenia wspaniałego Morskiego Oko, położonego w malowniczej dolinie wśród gór. Morskie Oko jest największym jeziorem (36 hektarów) w Tatrach. Przejazd trwa około jednej godziny. Następnie trzeba przejść stromą ścieżką (ok. pół godziny), aż w końcu dotrzeć do jeziora.

Oferta obejmuje:
- przewodnik
- możliwość wynajęcia konnej dorożki

Zamknij
Spacer po Zakopanem
ZAKOPANE

U stóp Tatr, 100 km na południe od Krakowa, leży Zakopane – zimowa stolica Polski i ulubione miejsce wielu turystów. Zimą miasto oferuje świetne warunki narciarskie, a latem – przyciąga miłośników pieszych wędrówek i wszystkich tych, którzy chcieliby wypocząć i nacieszyć się pięknymi widokami.Aby w pełni odczuć nastrój Zakopanego, należy wybrać się na spacer Krupówkami, deptakiem pełnym sklepów, restauracji, herbaciarni, kawiarni i butików.

Oferta obejmuje:
- indywidualny plan zwiedzania,
- asysta przewodnika
- bilety na kolej na Gubałówkę oraz do Muzeum Willa Atma

Zamknij
Spływ Dunajcem
SZCZAWNICA - SPŁYW DUNAJCEM

Wyjazd do Szczawnicy na Rafting to niezapomniane wrażenia estetyczne i zapierające dech w piersiach widoki. W Raftingu na drewnianych tratwach może uczestniczyć każdy jedna tratwa mieści do 14 osób. Na każdej doświadczony Flisak dbający o bezpieczeństwo uczestników oraz umilający czas lokalnymi opowieściami . Każdy zachwyci się pięknymi widokami górskiej natury Przełomu Dunajca.

Oferta obejmuje:
- transfer na miejsce
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej
- bilety na Rafting (1.5 - 2godz)
- zwiedzanie zamku w Niedzicy


Zamknij
Wieliczka Kopalnia Soli
WIELICZKA KOPALNIA SOLI

O randze turystycznej Wieliczki decyduje obecność na jej terenie kopalni soli wpisanej we wrześniu 1978 r. na Pierwszą Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Podziemna trasa turystyczna stanowi najważniejszy produkt turystyczny Wieliczki. Znana na calym swiecie podziemna Trasa Turystyczna wielickiej kopalni, powstala na przelomnie XVIII i XIX wieku. Ok. milion turystów rocznie zwiedza ok. 3 km trasy skladajacej sie z 20 komór, polozonych na glebokosciach od 64 do 135 metrów.

Oferta obejmuje :
- transfer na trasie Zakopane -Wieliczka- Zakopane
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej
- bilety wstępu na zwiedzanie Kopalni z przewodnikiem

Zamknij
Zwiedzanie Krakowa
ZWIEDZANIE MIASTA KRAKÓW

Nasze wycieczki obejmują nie tylko te najczęściej odwiedzane przez turystów miejsca. W swoich wędrówkach po Krakowie staramy się zbaczać z utartych szlaków i pokazywać również tę mniej znaną, stronę naszego miasta. Dla naszych turystów zawsze przygotowujemy ofertę indywidualną, dostosowaną do ich potrzeb: zainteresowań, wieku oraz ilości czasu. Zwiedzanie Krakowa z nami pozwoli poznać Kraków jego historię, kulturę, ciekawe zakątki.

Oferta obejmuje:
- transfer na trasie Zakopane - Kraków - Zakopane
- zwiedzanie miasta 4 godziny
- licencjonowany przewodnik miejski

Zamknij
Aktywnie
Kulig
KULIG

Trasa kuligu ustalana przez woźniczych, najczęściej ulicami rozświetlonego ozdobami Zakopanego, pod reglami lub zaśnieżonymi łąkami.

W cenie:
- transport, asysta pilota
- minimum 8 osób

Zamknij
Paintball
PAINTBALL

Paintball jest sportem, w którym mogą rywalizować drużyny lub poszczególni zawodnicy. Do gry używa się kulek wypełnionych farbą i specjalnej broni nazywanej markerem.

W cenie:
- transport , asysta pilota
- 200 kulek, kombinezon, maska, broń paintballowa, CO2 ,
- wynajem pola paintballowego , profesjonalni instruktorzy

Zamknij
Quady
QUADY

Jazda quadami to połączenie jazdy terenówką z jazdą motocyklem doskonałe wyzwanie dla miłośników motoryzacji. Pojazdy wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów, ręczny gaz i hamulec. Trasa wycieczki prowadzi przez malownicze leśne polany i drogi leśne.

W cenie:
- transport na miejsce
- 4x4 mocny quad
- 1 godzina safari
- instruktor

Zamknij
Rafting na Dunajcu
RAFTING NA DUNAJCU

Polecamy Rafting na rzece Dunajec. Dzięki obecności profesjonalnych instruktorów i nowoczesnego sprzętu, ty i twoi towarzysze możecie sprawdzić się w tych nietypowych okolicznościach oraz zachwycić się pięknymi widokami górskiej natury Dunajca.

W cenie:
- transport, asysta pilota ,
- Rafting 2 h przeprawy , 8 osobowe pontony , instruktorzy,
- kamizelki ratunkowe, kaski, wiosła

Zamknij
Skutery śnieżne
SKUTERY ŚNIEŻNE

Przemierzanie tras tatrzańskich dostarczy nie tylko ekstremalnych przeżyć ale i również zapierające dech w piersiach widoki zostaną w pamięci na długo. Zapewniamy nowoczesny sprzęt oraz fachową opiekę doświadczonych instruktorów zapoznających z obsługą skuterów śnieżnych oraz zasadami swobodnego i bezpiecznego poruszania się skuterem.

W cenie:
- transport, asysta pilota,
- wynajem skutera na godzinę, instruktorzy, kaski ochronne, gogle

Zamknij
Transfery
Disco Bus transfer lotniskowy
DISCO BUS TRANSFER LOTNISKOWY

Oferujemy transfery luksusowym Disco Autobusem wyposażonym w Lcd Tv , audio system , karaoke , minibarek. Transfery z Krakowa lub Katowic do centrum Zakopanego pod wskazany adres. Wynajęcie pojazdu do dyspozycji na 1.5 godziny niezależnie od czasu przejazdu z lotniska , pojazd mieści do 35 osób.

Oferta obejmuje :
- transfery na trasie Kraków Balice - Zakopane centrum
- transfery na trasie Katowice Pyrzowice - Zakopane centrum
- asysta pilota bądź kierowcy z branży turystycznej

Zamknij
Katowice transfer lotniskowy
KATOWICE TRANSFER LOTNISKOWY

Transfer lotniskowy prywatnym luksusowym minibusem z klimatyzacją. Czas trwania przejazdu z lotniska Katowice Pyrzowice do centrum Zakopanego uwarunkowany sytuacją na drodze. Z nami trafisz szybko i bezpiecznie pod wskazany adres.

Oferta obejmuje:
- transfer na trasie Katowice Pyrzowice - Zakopane
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej

Zamknij
Kraków transfer lotniskowy
KRAKOW TRANSFER LOTNISKOWY

Transfer lotniskowy prywatnym luksusowym minibusem z klimatyzacją. Czas trwania przejazdu z lotniska Kraków Balice do centrum Zakopanego uwarunkowany od warunków na drodze. Z nami szybko i bezpiecznie trafisz pod wskazany adres.

Oferta obejmuje :
- transfer na trasie Kraków Balice- Zakopane centrum
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystyczne

Zamknij
Limuzyna transfer lotniskowy
LIMUZYNA TRANSFER LOTNISKOWY

Oferujemy transfery lotniskowe luksusową Limuzyną Lincoln Towncart mieszczącą 8 osób - butelka szampana gratis już na was czeka . Obsługujemy transfery lotniskowe z Krakowa i Katowic do centrum Zakopanego pod wskazany adres. Z nami dotrzesz wszędzie bezpiecznie i z klasą.

Oferta obejmuje:
- transfer na trasie Kraków Balice - Zakopane centrum
- transfery na trasie Katowice Pyrzowice - Kraków centrum
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej

Zamknij
Minivan transfer lotniskowy
MINIVAN TRANSFER LOTNISKOWY

Oferujemy transfery lotniskowe luksusowym minivanem z klimatyzacją dla mniejszych grup do 8 osób to doskonała okazja aby uniknąć nadmiernych wydatków. Obsługujemy transfery z lotnisk Kraków i Katowice do centrum Zakopanego pod wskazany adres. Gwarantujemy bezpieczną podróż.

Oferta obejmuje
- transfery na trasie Kraków Balice - Zakopane centrum
- transfery na trasie Katowice Pyrzowice - Zakopane centrum
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej

Zamknij
Transfery dowolna destynacja
TRANSFERY DOWOLNA DESTYNACJA

Oferujemy luksusowe transfery wybranym środkniem lokomocji . Do dyspozycji wynajem autobusu, minibusa, minivana, samochodu, limuzyny. Transfer do wybranej przez Państwa destynacji. Pojazdy wyposażone w klimatyzacje obsługiwane przez doświadczonych kierowców. Bezpieczeństwo podróży gwarantowane.

Oferta obejmuje:
- transfery na zapytanie dowolna destynacja
- luksusowe pojazdy , kierowcy z branży turystycznej

Zamknij
Zabawa
Impreza w autobusie
IMPREZA W AUTOBUSIE

Prywatna impreza w luksusowym disco autobusie to doskonały początek wieczoru. Odnoszący sukcesy autobus imprezowy to coś dla każdego kto lubi zabawę w nietypowyh wnętrzach. Autobus mieści do 35 osób. Luksusowy wystrój , sofy, profesjonalny audiosystem, Lcd tv , karaoke system , minibarek czego można chcieć więcej.

W cenie :
- wynajęcie autobusu na wyłączność na 2h
- asysta pilota

Zamknij
Strip Klub wejście
STRIP KLUB WEJŚCIE

Wypad do eleganckiego strip clubu z klasą- dlaczego nie. W eleganckich wnętrzach przy dobrym trunku zawsze miło spędzić czas w towarzystwie sympatycznych dam. Występy na scenie przykuwają wzrok. To nie jest żadne wykroczenie Panowie!

W cenie:
- darmowe wejście do strip klubu bądź wielu
- rezerwacja stolika, asysta pilota

Zamknij
Tour po pubach
TOUR PO PUBACH

W Zakopanem znajduje sie tysiące pubów w różnym stylu. Wybór należy do Ciebie. Wyruszając na wyprawe z nami lokalna pilotka pokaże wam Zakopane nocą i odkryje przed wami miejsca w których zabawa kończy się dopiero nad ranem.

W cenie:
- asysta pilota, 4 godziny oprowadzania po pubach,
- wstęp do Strip clubu gratis

Zamknij
VIP wejście do Klubu
VIP WEJŚCIE DO KLUBU

Kraków to oprócz centrum kulturalnego to centrum zabawy klubowej ogromny wybór sceny muzycznej pozwoli wybrać miejsce odpowiednie dla każdych gustów muzycznych. Kameralny klub czy wielka dyskoteka nie ma problemu zorganizujemy dla Ciebie wejście.

W cenie:
- lokalny przewodnik
- darmowe wejście do klubu

Zamknij
Zwiedzanie limuzyną
LIMUZYNA MIEJSKA WYCIECZKA

Aby wprowadzić trochę luksusu na wieczorny wypad polecamy wynajęcie limuzyny by przy lejącym się szampanie podziwiać miasto nocą - a może czas umili towarzystwo miłych pań na życzenie. Luksusowe wnętrze Limuzyny mieści na pokładzie do 8 osób , jazda po mieście trasa dostosowana do życzeń klienta.

W cenie:
- wynajęcie limuzyny na 1 h, jazda po mieście
- butelka szampana

Zamknij
Imię i nazwisko:
Dodatkowe informację:
Email:
Data przyjazdu:
  nieustalona
Ilość osób:
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Zakopane

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Opinie Noclegi Restauracje Zakopane

Waszym zadaniem

Ostatnia opinia
Willa Wrzos  
Marcin, Kutno, 2013-07-20
Wybór dokonany w ostatniej chwili, bez zapoznania się z opiniami, sprawdzone pensjonaty były już zajęte. Od wielu lat jeżdżę w góry, nie tylko do Zakopanego, stąd materiału do porównań wiele. A zatem- bardzo miła pani z kuchni( która pracuje tam od [...]
Mapa Zakopane

Mapa Zakopanego

Mapa Zakopane | Interaktywny plan miasta

Mapa Zakopanego z położeniem hoteli, restauracji, atrakcji. Polecamy również porównanie systemów ERP dla firm z Zakopanego i okolic.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy na inne serwisy turystyczne: Kraków, Noclegi Kraków, Warszawa, Wrocław, Toruń, Poznań, Łódź, Lublin, Kielce, Wisła Ustroń, Gdańsk, Rzeszów i Katowice!

Polecamy

Polecamy apartamenty